پکیج ویژه سایت مانی ام اس

 • 0
 • 2230

علم ثابت کرده است که پیام های پنهان می توانند در هر جنبه ای از زندگی تغییر ایجاد کنند.این نرم افزار تاکیدات مثبت را بر روی کامپیوتر شما در یک میلیونیم ثانیه نشان می دهد.زمانی که ذهن ناخوداگاه زیر رگبار این پیام ها قرار گیرد به ذهن شما کمک می کند که چطور فکر کنید و عمل کنید. به عنوان مثال:بدست آوردی اعتماد به نفس-کاهش وزن-مثبت اندیشی- جذب عشق و هر انچه که شما می خواهید.تغییر زندگی با پیام های پنهان،آسانتر از این نمی شود.

افزودن به سبد خرید
2,792,000 تومان

توضیحات تکمیلی

توضیحات محصول

پکیج ویژه ضمیر ناخوداگاه، ابزاری برای تغییر باورهای مخرب که مانع حرکت شما در زندگی میشود است! قبل از تهیه این محصول این سؤالات را بپرسید: آیا ِمن متعهد” به ثروتمند شدن، هستم؟ آیا “ثروتمند شدن” را جزء اهدافم میدانم؟ آیا با تمامِ وجود تنها راهِ تجربه همه چیزهای خوب را ثروتمند بودن می دانم؟ اگر جوابتان به تمامی این سؤالات، مثبت است ورودتان به دنیای جدید ضمیر ناخوداگاه و پیوستن به افراد موفق را خوش آمد می گویم!!

زیرا پیش نیاز استفاده از محصول بی نظیر اراده ای قوی و مطالعه تمامی مطالب سایت است برای اینکه باورهای محدود کننده ای که سد راهِ ثروتمند شدنتان گردیده است را شناسایی و با بکارگرفتن این نرم افزار، آن‌ها را با باورهای قدرتمند کننده و ثروت ساز، جایگزین نمایید. و این نرم افزار تنها راهِ رسیدن به اهدافتان است.

  این پیام من به شماست: اگر میخواهی ثروتمند شدن را در زندگی‌ات تجربه کنی اگر هنوز ثروتمند نیستید، من بعنوان فردی که توانسته‌ام با تغییر ضمیر ناخوداگاهم زندگیم را تغییر بدهم، به شما می گویم که نیازی نیست با تلاش فراوان ثروت را بدست اوری! من به شما قول میدم با یک ماه استفاده از این نرم افزار اتفاقاتی برایتان رخ میدهد که خودتان متحیر میشوید  

به همین دلیل این محصول را به شما ارائه میدهم! پکیج ضمیر ناخوداگاه حاوی بیش از 4۰۰ کلمه تاکیدی در زمینه مختلف، ثروت ،اعتماد به نفس، مثبت اندیشی، یاد گیری، هوش و ... است. من سه سال تماماٌ کاری را داشتم که من روز اسیر خودش کرده بود، و در این سه سال به دنبال مهم‌ترین عامل برای ثروتمند شدن، بودم و همزمان شروع به آموزشِ ناخوداگاهم با پیام های پنهان کردم و الان تصمیم گرفتم این روش را به شما آموزش دهم.. راه های زیادی در زمینه ثروت و موفقیت در سراسر اینترنت موجود است اما این چنین روش موفقیت آمیزِی را در هیچ سایتی نمی‌توانید پیدا کنید،. نتایج افرادی که از این روش استفاده کرده اند در سراسر جهان آنقدر عالی بود که تصمیم گرفتم این روش را آموزش‌ دهم تا این علم کمتر شناحته شده در دسترسِ تمامی افراد و هموطنان عزیزم قرار گیرد. خدا را شکر که مرا در این مسیر شگفت انگیز قرار داد و توانستم محصول ضمیر ناخوداگاه را بعنوان یک آموزش ذهن جامع در زمینه اعصاب و مغز، تولید نمایم.

چرا هزینه پکیج این قدر بالاست؟ به نظر ما هزینه پکیج بسیار ارزان است. زیرا شما می‌توانید با این پکیج مشکلات زندگی خودتان را به راحتی حل کنید که این خود به تنهایی ارزش بالایی دارد و جایی برای خطا ندارید. همچنین پکیج فعلی بیش از 5 میلیون تومان ارزش دارد و از همه مهم‌تر در هیچ کجا چنین پکیج ارزشمند و علمی را نمیتوانید پیدا کنید. شما اگر خواهان تغییر زندگیتان هستید و قدرت ناخوداگاه را می‌دانید این پکیج برای شما بسیار ارزان خواهد بود. شما با استفاده از این پکیج می‌توانید چندین برابر این هزینه را درآورید .

 


با خرید پکیج ویژه محصول زیر به صورت رایگان دریافت کنید.

 

1: سمینار رسیدن به اهداف با تکنولوژی

                    


توجه!! : ( نرم افزار فقط روی یک سیستم اجرا می شود )

توجه!! : ( نسخه اصلی نرم افزار نسخه ویندوز میباشد و نسخه های دیگر نرم افزار مثل اندورید به صورت رایگان روی پکیج ارائه می شود )


دکتر بهادر بهرامی عصب شناس

دکتر بهادر بهارمی از موسسه ULC علوم نورولوژیک شناختی در مورد پیام های پنهان گفت:.....

خیلی جالب است که مغز میتواند چیزهایی را جذب کند در حالی که شما از آن آگاه نیستید

مطالعه تحقیقات دکتر بهادر بهرامی

در ادامه توئیت مدیر سایت مانی ام اس با آقای بهرامی در خصوص اثر گذاری پیام های پنهان را در تویتر میبینیم :

لینک تویتر ما https://twitter.com/monyms_ir

اطلاعات بیشتر در مورد آقای بهرامی و پیام های پنهان از سایت بی بی سی http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/6427951.stm


 

همین که شما این مطلب را می‌خوانید ثابت می‌کند که به کسب موفقیت بیشتر علاقه‌مندید. شما دوست دارید خواسته‌های خود را برآورده کنید. شما دوست دارید از سطح زندگی بهتری برخوردار شوید. شما می‌خواهید این زندگی همه‌ی چیزهای خوبی را که لایق شماست، به شما بدهد. به موفقیت علاقه‌مند بودن ویژگی بسیار فوق‌العاده‌ای است ، در حقیقت، حال که در حال مطالعه این صفحه هستید نشان می‌دهد که آن‌قدر باهوش هستید که به دنبال ابزاری می‌گردید تا شما را به جایی برساند که دوست دارید بروید. ما برای ساختن هر چیزی ـ خودرو ، پل، موشک ـ ابزار لازم داریم.

مردمان بی‌شماری در تلاش برای ساختن یک زندگی موفقیت‌آمیز فراموش می‌کنند که ابزاری برای کمک به آن‌ها وجود دارد اما شما فراموش نکرده‌اید. پس شما دو صفت عمده‌ی لازم برای به‌دست آوردن موفقیت را دارید: اشتیاقی برای موفقیت بزرگ‌تر، و هوش انتخاب ابزاری که به شما کمک کند تا آن موفقیت را بدیست آورید.

 


 

تکنولوژی قدرتمند

سلام بر استاد عزیزم جناب علیخانی گرامی.بهترین آرزوهارو براتون دارم چون با پکیج ویژتون از سال گذشته تمام مسیر زندگی من تغییر کرد و با آدمهای بسیار خوب و موفقی آشنا شدم و چند شغل پاره وقت عالی و بینظیر رو شروع کردم و یک تخصص فوق العاده بینظیر رو در یک دوره بسیار کوتاه گذروندم و شرایط شغلی و مالی بسیار عالی پیدا کردم.

خدارو سپاسگزارم که با سایت مانی ام اس آشنا شدم و تونستم در بدترین شرایط مالی پکیج ویژتون رو تهیه کنم تا مسیر زندگیم به بهترین شکل ممکن بهبود پیدا کنه و خدا رو شاکرم بخاطر اینکه خالق فردی بنام محمد علیخانی هست تا در مسیر زندگیم باهاش آشنام بشم و آیندم تغییر بینظیر داشته باشه. واقعا و از صمیم قلب سپاسگزارتونم فرامرز خانمحمدی __ من این محصول را در تاریخ 95/04/15 خریداری کردم


نکته بسیار مهم: برای ایجاد نتیجه بهتر از این محصول، قبل از استفاده از نرم افزار، دستورالعملِ آن را ابتدا بصورت کامل مشاهده نموده و طبقِ دستورالعمل پیش برید.

 

 

محتویات پکیج

 • بیش از ۴۰۰ جمله تاکیدی در نرم افزار + نسخه اندروید
 • ۵ کتاب بینظر + دستور العمل گام به گام برای کسب موفقیت
 • آپدیت شده به نسخه سوم با امکانات و اپشنهای بینظیر
 • چگونه با استفاده از ضمیر ناخوداگاه خود صاحب سرمایه ای بیش از ۱۰۰ میلیارد شویم؟
 • فرمول هفت مرحله ای برای خلق اهداف با استفاده از نرم افزار
 • دو روش منحصر به فرد برای افزایش درامد
 • تفاوت ذهن ثروتمند و ذهن فقیر
 • سمینار رسیدن به اهداف با تکنولوژی (رایگان)
 • آلبوم صوتی افزایش حساب بانکی (رایگان)
 • آلبوم صوتی بالا بردن اعتماد به نفس شما (رایگان)
 • آلبوم صوتی یافتن معشوقه خود (رایگان)

سیستم عامل ها

 • ویندوز
 • اندروید

ویدئوهای پکیج

نظرات کاربران

برای این محصول تا این لحظه نظری ثبت نشده است....
کلمات کلیدی : نرم افزار ضمیرناخوداگاه سابلیمینال پیام های پنهان تغییر باورها

کاربر گرامی برای خرید پکیج ویژه به سایت مانی ام اس مراجعه کنید . اینجا کلیک کنید